خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات الکتریکی در مهندسی برق

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • ارسال شده: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۴:۲۵ ب.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
index26

توضیحات

 

آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات الکتریکی در مهندسی برق

دوره های آموزش و مشاوره ویژه آزمون دریافت پروانه اشتغال پایه سه نظام مهندسی در رشته تاسیسات الکتریکی ساختمان توسط مهندس جلا ل موسوی پایه دو طراحی و نظارت برگزار می گردد.

شیوه برگزاری دوره به صورت غیرحضوری و آموزش مؤثر از راه دور از طریق تلفن ، ایمیل ، چت ، پیامک و فناوریهای ارتباطی نو نظیر اسکایپ و غیره بوده و قابل استفاده برای کلیه داوطلبان در سراسر کشور است. امتیاز اصلی خدمات ما برابری و عدالت بین متقاضیان خدمات آموزشی در سراسر ایران است.

در بسته های جامع مشاوره و آموزش ، قبولی تضمینی با شرایط انجام بخشی از پرداخت ها پس از قبولی در آزمون به عنوان وجه تضمین پیش بینی شده است.

آزمون های آزمایشی جامع ، متفاوت ، متنوع و جزوات الکترونیکی شامل تست ها و نکته های کلیدی و طلایی آزمون از مهمترین مزیت های دوره های ما است و دایما محتوای دوره ها و مستندات و مراجع در حال بروزرسانی و تطبیق با آخرین شرایط برگزاری آزمون خواهند بود.

با مدیریت و اجرای مهندس جلال موسوی دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با ۱۰ سال سابقه مؤثر در آزمون های حرفه ای تأسیسات الکتریکی و دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی با صلاحیت طراحی ، نظارت و اجرای تأسیسات الکتریکی ساختمان

همکار تدریس:دکتر صفایی دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان
کلیه دوره ها مخصوص مهندسان و فقط در رشته تأسیسات الکتریکی است.

در آموزش های تلفنی ، شما با شماره ۰۹۱۹۷۸۲۸۲۳۴مرتبط خواهید بود.

قبل از ثبت نام قطعی متقاضیان و شروع دوره یک جلسه ارزیابی و ارایه راهکارهای اساسی و نمونه آموزش‌ها به صورت رایگان برای متقاضیان که شرایط اولیه آنها احراز شده است ، برگزار می گردد.

افرادی که مایلند برای این جلسه که به صورت تلفنی یا با نرم افزار اسکایپ برگزار می گردد ثبت نام و درخواست وقت نمایند می توانند شماره ۵۵۵ را از طریق پیامک به شماره سامانه پیامک زیر ارسال نمایند:
شماره سامانه پیامک: ۰۹۱۹۷۸۲۸۲۳۴

پس از جلسه اول مشاوره تلفنی ، راهکارهای مورد نیاز داوطلب بررسی و به صورت مدون در اختیار وی قرار خواهد گرفت و در صورت تمایل می‌تواند در برنامه آموزشی نود روزه ما که برای آزمون برگزار می گردد ، ثبت نام و شرکت نماید.

آزمون نظام مهندسی بخصوص در رشته تأسیسات الکتریکی محل سعی و خطا نیست و هربار مردودی در آن ضرر و زیان زیادی به همراه دارد.

صرف وقت و هزینه در راه آمادگی آزمون نظام مهندسی و افزایش دانش و تکمیل مهارت فنی شما در واقع یک سرمایه‌گذاری مهم برای آینده شما مهندسان گرامی خواهد بود.

 

شناسه آگهی : 31155a5365873af5

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

بازارچه تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4