خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

شرکت فنی مهندسی و سازنده جرثقیل سپانو

  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • ارسال شده: ۶ خرداد ۱۳۹۶ ۵:۱۹ ب.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
index10

توضیحات

شرکت فنی مهندسی و سازنده جرثقیل سپانو

این شرکت به عنوان نماینده رسمی شرکت STREET انگلستان توانایی تامین کلیه تجهیزات جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، انگلستان را با مارک STREET دارا می باشد. بازه تولیدات شرکت STREET شامل جرثقیل های سیم بکسلی از ۲ تن تا ۲۰۰ تن و جرثقیل های زنجیری از ۲۵۰kg تا ۵ تن می باشد. همچنین الکتروموتور و گیربکسهای شرکت STREET نیز همگی از برندهای مطرح اروپا نظیر NORD, Siemens, Flender, SEW می باشند.

این شرکت مفتخر است تا به پشتوانه سالها تجربه و دانش تخصصی مدیران خود در صنعت جابه جایی مواد و به ویژه جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل ضدانفجار ، جرثقیل بلغاری ، جرثقیل Street انگلستان ، به کلیه شرکتها و سازمانها ارایه خدمات و محصولات مرتبط با صنایع جرثقیل های سقفی ، جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل ضدانفجار ، جرثقیل بلغاری ، جرثقیل Street انگلستان ، را مطابق با استانداردهای CMAA 70 و FEM 1.001 و AWS D14.1 نوید دهد.

توانایی متمایز کننده این شرکت انجام طراحی بر اساس استاندارد ، ارایه دفترچه محاسبات برای تمامی تجهیزات ، ارایه نقشه های مهندسی بر اساس استاندارد ، کنترل کیفیت مطابق QC Plan و WPS شرکت STREET ، ساخت و مونتاژ مطابق دستورالعمل شرکت STREET و نصب بر اساس تلورانس های مجاز استاندارد می باشد. در صورت درخواست مشتریان ، امکان ارایه محاسبات و نقشه از سوی شرکت STREET وجود دارد.
این شرکت توانایی ارایه جرثقیل با مارک های STAHL, DEMAG, ABUS, KULI, VERLINDE, SWF, ITALKRANE, PODEM, ELMOT, BALKANKAR, KG, SAMSUNG را دارد.
این شرکت توانایی ارایه جرثقیل ضد انفجار با ارایه تجهیزات شرکت ITALKRANE را دارا می باشد. شرکت ITALKRANE ایتالیا سازنده تخصصی جرثقیل ضد انفجار می باشد و همچنین شرکت سپانو کلیه تجهیزات جرثقیل ضد انفجار و جرثقیل ضد جرقه را با ارایه Certificate انجام خواهد داد.
توان طراحی بالای متخصصین این شرکت در طراحی جرثقیل های خاص در حوزه مکانیک ، سازه و برق نقطه اتکایی برای تمامی شرکتها در راستای تامین نیازهایشان خواهد بود.
توانایی و تخصص پرسنل اجرایی و مهندسین این شرکت در نصب و تعمیر انواع جرثقیلهای سقفی ، دروازه ای و بازویی نقطه اطمینانی برای سایر شرکتها می باشد.
جرثقیل سپانو
جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی تک پل
جرثقیل سقفی دو پل
جرثقیل دروازه ای
جرثقیل دروازه ای تک پل
جرثقیل دروازه ای دو پل
جرثقیل بازویی
جرثقیل ضد انفجار
جرثقیل ضد جرقه
جرثیل ستونی
جرثقیل دیواری
جرثقیل ستونی بازویی
سی ریل
C – rail
شین
شینه برقرسان
برقرسان جرثقیل
سیم بکسل
قرقره
کابل
تابلو برق
لوازم یدکی
بالابر
podem
elmot
street
itlkrane
جرثقیل بلغاری
جرثقیل بندری
جرثقیل اروپایی
sew
اینورتر
تله مکانیک
telemechanique
schnider
جرثقیل ریلی
ریل جرثقیل
کابل جرثقیل

مدیریت عامل ، صداقت ، ۰۹۱۲۱۳۹۷۷۴۹

۰۹۱۹۱۱۲۲۷۶۵
۸۸۵۵۰۸۳۲ – ۰۲۱
www.sepanocrane.com
www.sepanocrane.ir
info@sepanocrane.com
sepanocrane@gmail.com

شناسه آگهی : 17455a14fff5fc62

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

بازارچه تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4